ambalaj izmir Seçenekler

Bozuk poşetler özellikle kalitesiz ve esneme dayanımı enikonu ceninisakıt ürünlerdir. nedeniyle adi torba ihtiyacınızı kontralarken hüsran etmek istemeyeceğiniz ve müşterilerinize kalitesiz ürün ile parça tutmak

ŞİRKETİNİZ İÇİN BİR Sahife Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. EUROPAGES sitesinde görünür olabilmek ciğerin bizlere berklın. Şirketinizi ekleyin KOLISPAK AMBALAJ KOLISPAK AMBALAJ Uzun senelerdir faaliyette bulunduğumuz mukavva bölümünde müşterilerimize en hayır hizmeti ita çabasınde olan Kolispak Ambalaj, kurumsal kimliğinden, değerlerinden, misyon ve vizyonundan taviz... Sunduğu ürünler: Paketleme ve ambalaj firmaları TÜRKIYE - Istanbul

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Bileğerler Borsa'sında halka açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir envestisman izlenceı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan yemek ambalajı üretimine yönelik yatırımlara kellelandı.

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift kompradorndaki tulumün patlamasının ardından âşık çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada güdük sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye aracı ekipleri müdahale etti.

Biz Solin Ambalaj olarak öncelikle ürün kalitesine azami nazarıitibar gösteriyoruz. Satışını yapmış olduğumız ürünler sadık metrajlarındadır. Üzerinde 100 metre tasarp, 80 metre izole bant almazsınız. Izole bant fiyatlarını değerlendirirken metrajlarına özellikle nazarıitibar ediniz.

nazar boncuğu kullanımlık boduç TÜRKIYE - Istanbul

Kağıt poşetler, palas yetişebilen, hızlı büyüyebilen bitki ve ağaçlardan sağlamlanabilir. Bu bitki ve dikmelar, hem Dünyamıza oksijen taşır hemde ihtiyaçlarımızı zıtlayabilir.

Yapıştırıcılık kuvveti fazla olmasından dolayı çeşitli alanlarda gayrı bantlara nazaran daha çok tercih edilir.

Solin Ambalaj olarak, ısmarlamaini verdiğiniz bantlar ölçün ölçülerde ise en kısa zamanda stoktan teslim ediyoruz. ölçünlü dışı metraj ve ölçüler dâhilin üretim ve teslimat zamanını lütfen teyit ediniz.

İnsanlar çeşitli ürünleri çekmek midein zati poşet kullanıyor. Üzerinde baskı olup olmadığına bakmaksızın satın aldıkları ürünleri katlanmak ciğerin poşet kullanıyorlar.

Ellı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ilgilendiren tüm detayları bulabileceğiniz gibi sertifikada okuyacağınız değerlerin bile uygun ellı poşetleriniz ile aynı olduğunu denetleme edebileceksiniz.

Oysa poşetler, plastik haricinde bir çok malzemeden konstrüksiyonlabilir. Petrokimya ürünleri kullanıp, çeverenizi, doğandaçzı, Dünyamızı kirletmedende poşet binalabilir, ürünleriniz taşınabilir…

Koca bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kesilme filmler, MAP ve vakum torba kabil uygulamalar sinein komple ambalaj çözümleri sunar.

Bazı dönemlerde çok özel fiyatlar ve kampanyalar ile karşıtlaşabilirsiniz. Stoklarımız uygunsa çok özel kampanyalar sizleri bekliyor olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *